Kariera

Grafik komputerowy – pracownik agencji reklamowej

Zatrudnimy na pełny etat grafika do biura we Wrocławiu. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17. Nie ma możliwości pracy zdalnej. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania:

  • znajomość programów graficznych Corel Draw oraz Photoshop lub chęć szybkiego przyuczenia się
  • zmysł estetyczny, poczucie kompozycji oraz kreatywność
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne

Zadania:

  • przygotowanie materiałów graficznych oraz wizerunkowych do druku
  • obróbka zdjęć
  • przygotowanie paczek do wysyłki kurierskiej

W zamian oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie na umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • ciekawe projekty w firmie obsługującej różnorodne branże na rynku sieci handlowych oraz hurtowni
  • możliwość rozwoju (projekty dla klientów z całej Polski)
  • miłą atmosferę w pracy
  • kawa, herbata gratis 🙂

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studio Profit Grzegorz Pal z siedzibą ul. Goetla 2, 52-216 Wrocław moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym, w celu udziału w rekrutacji na stanowisko grafika komputerowego. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Niepodanie przeze mnie danych osobowych może skutkować brakiem włączenia mnie w proces rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu (CV/ liście motywacyjnym) przez Studio Profit Grzegorz Pal z siedzibą ul. Goetla 2, 52-216 Wrocław, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a / art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Studio Profit Grzegorz Pal z siedzibą we Wrocławiu przez okres 12 miesięcy lub do momentu odwołania zgody. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie, jak również, iż od tej zgody nie jest uzależnione świadczenie usług ani wykonanie umowy.